تبلیغات
دانستنی های زناشویی - ازدواج، همسر شما را تغییر نخواهد داد
ازدواج، همسر شما را تغییر نخواهد داد

 

مردم بعد از  همسریابی و ازدواج تمایل بیشتری برای تغییر رفتار خود ندارند. یکی از دلایل عمده که سازگاری  زوج های جوان را با ازدواج مشکل تر می کند، ایده آل گرایی افراطی آنهاست. ارتباطات پیش از ازدواج اغلب با افسانه ها و خیال پردازی ها همراه است، به ویژه این اعتقاد که صفات نامطلوب همسر بعد از ازدواج تغییر خواهد کرد.

 

متأسفانه، ازدواج نه مردم را تغییر می دهد و نه زمینه نفوذ و اثرگذاری دیگران را برای آنها آسانتر می کند. در حقیقت، ازدواج اغلب صفات نامطلوب را برجسته تر می کند.

 

شخصی که قبل از ازدواج اغلب دیر بر سر قرارهایش حاضر می شد، به احتمال زیاد بعد ازدواج همانگونه خواهد بود. شخصی که قبل از ازدواج شلخته بوده ، بعد از ازدواج نیز شلخته خواهد بود ؛ اما شلختگی او بعد از ازدواج آشکارتر و مشکل سازتر است.

 

گاهی این تفكر اشتباه در شخص هم پدید می آید. برای مثال بسیار دیده شده است که دختری به پسری معتاد علاقه پیدا می کند و به خواستگاری او جواب بله می دهد با این عنوان که او تغییر می کند و یا او را تغییر می دهم.

 

بر عکس این موضوع هم دیده می شود، پسرانی که بعد از ازدواج می خواهند سبک زندگی و یا شخصیت همسرشان را تغییر دهند. مواردی که این تغییرات اتفاق افتاده است در برابر مواردی که این تغییرات صورت نپذیرفته است، تقریباً صفر است.

 

این حقیقت را باید یاد بگیرید كه ، ازدواج نمی تواند مردم را تغییر دهد، حتی ممکن است صفات نامطلوب به علت ارتباط بیشتر در ازدواج آشکارتر شود.

 

یک زن جوان که درباره یک مشکل جدی که قبل از ازدواج شروع شده بود، صحبت می کرد، گزارش داد: نامزد او تا قبل از شب عروسی با او مهربان و مؤدب بود. سپس او عصبانی شد و عصبانیت خود را در یک بحث بر سر هزینه های جشن عروسی نشان داد. او (خانم) فکر کرد که دلیل رفتار نامزدش نگرانی او درباره مراسم جشن عروسی بوده، با او ازدواج کرد. در ۶ ماه اول ازدواج همسر او بارها با او بدرفتاری جسمی داشت. او بعد از یک سال از همسر خود طلاق گرفت.

رویای لذت بخش پیش از ازدواج می تواند واقعیت های زناشویی را مختل کند!سایت همسریابی

طبقه بندی: دانستنی های قبل ازدواج،
برچسب ها: سایت همسریابی، همسریابی، ازدواج، مطالب خواندنی، دانستنی های قبل ازدواج،

تاریخ : سه شنبه 18 فروردین 1394 | 04:42 ب.ظ | نویسنده : admin admin | نظرات


  • paper | وب گالری مقاله های فوتو | وب عصر آدینه
  • وب مای نیمباز | وب پارک ایران