تبلیغات
دانستنی های زناشویی - با نارضایتی جنسی همسرم چه کنم؟

با نارضایتی جنسی همسرم چه کنم؟

همسریابی شیدایی:

من و همسرم حدود 15 سال است با هم زندگی می کنیم. مشکل خاصی با هم نداشتیم و زندگی مان خوب بود، اما از چند سال قبل بر سر موضوعات زناشویی دچار مشکل شدیم.

 

,علل نارضایتی جنسی , نارضایتی جنسی به کدام طلاق منجر می شود , کژکاری های جنسی کدامند ,[categoriy]

  ایشان توقع داشتند رابطه ما مانند روزهای اول باشد، اما من که درگیر کارهای خانه و مشکلات بچه ها هستم، نمی توانم مانند گذشته باشم. جدای از مشکلات و خستگی، انگیزه زیادی هم برای این رابطه ندارم. این موضوع باعث دلخوری همسرم شده است و مدام در خانه بدخلقی می کند. خوبی های مرا نمی بیند و هر کاری می کنم، ایراد می گیرد. نمی دانم چگونه به او بفهمانم رابطه زناشویی در هر سن و سالی شرایط خود را دارد و نمی شود مانند دوران نامزدی باشد. من سعی می کنم همسر و مادر خوبی باشم، اما او به من می گوید به اصلی ترین موضوع زندگی مشترک مان بی توجه هستم، لطفا مرا راهنمایی کنید.

پاسخ مشاور: دلیل ازدواج رفع تمام نیازها در چارچوب خانه است. نیاز به تعلق عاطفی، نیاز به گوش شنوا، نیاز به همدم و همراه برای زندگی، نیاز مالی و همین طور صدرنشین این نیازها، نیاز جنسی که باید در خانه و توسط همسر برطرف شود. قرار است شما و همسرتان بهترین برطرف کننده همه نیازهای هم باشید. همین طور که گرسنگی و احتیاج فرد به غذا خوردن با بالا رفتن سن کم نمی شود.

 البته ممکن است نوع غذاها تغییر کند، نیاز به برقراری رابطه جنسی هم همین طور است. علاوه بر تفاوت های جنسیتی که در نحوه بروز نیاز جنسی مطرح است، تفاوت های فردی هم بی تاثیر نیست. ممکن است دو نفر خواسته های متفاوتی در رابطه داشته باشند، حتی ممکن است میزان رابطه ای که مدنظر دارند و برایشان مناسب است فرق کند، اما به طور طبیعی خانم ها با بالا رفتن سن، بیشتر خود را بی میل نشان می دهند. این بی میلی می تواند به دلایل مختلف باشد؛ مانند: تغییرات هورمونی، نارضایتی از همسر، کمبود اعتماد به نفس درباره بدن و... .

اما برقراری یک رابطه گرم زناشویی می تواند مانند چسبی قوی عمل کند و زندگی شما و همسرتان را مانند روزهای نخست نگه دارد. چرا فکر می کنید نمی توانید مانند روزهایی که تازه به هم رسیده بودید، برای این رابطه اشتیاق داشته باشید؟ اتفاقا رمز یک زندگی موفق، گرم نگهداشتن همین رابطه است.

برای ورود به سایت همسریابی توران کلیک کنید:

این که شما و همسرتان با هم به یک توافقنامه جنسی برسید، بسیار مهم و ضروری است. بهتر است در این مورد با هم حرف بزنید. به فانتزی ها و علایق او گوش دهید و سعی کنید آنها را با شما تجربه کند. اگر بی میلی شدید دارید، علاوه بر ورزش با دکتر متخصص زنان مشورت کنید.

فراموش نکنید بسیاری از خیانت ها دلیل اصلی اش بی توجهی عاطفی و جنسی طرف مقابل است. اگر همسرتان را برای خود می خواهید باید برای او یک شریک کامل و همه جانبه باشید. جا خالی دادن بخصوص در این امور نتایج منفی زیادی دارد. سعی کنید شور و حال اوایل آشنایی را به رابطه زناشویی تان برگردانید.برچسب ها: همسریابی دوهمراز، همسریابی دوهمدل، همسریابی دوهمدم، همسریابی بهترین همسر، همسریابی توران81، همسریابی نازیار، همسریابی شیدایی،

تاریخ : شنبه 27 آبان 1396 | 12:35 ب.ظ | نویسنده : admin admin | نظرات


  • paper | وب گالری مقاله های فوتو | وب عصر آدینه
  • وب مای نیمباز | وب پارک ایران